Ataşehir Ferhat Paşa, 101. Sk. No:89, 34779 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul

Merak Edilenler

Merak Ettiklerinizi Bize Sorun.

Turbo Tamiri Mantıklı mı?

Turbonun Dışı oalrak adlandırılan Salyangoz bozulmamaktadır. İç aksamda Mil pervane ve kartişle ilgili aksamlar aşınma ve yağlama sorunları yağsızlık nedeniyle aşınmakta turbo tamiriyle aşınan parçalar değişmektedir.

Turbo Tamirinde garanti

Turbo Tamiri Yaptığımız araçlara 1 yıl garanti veriyoruz. Tabiki her garanti kapsamı gibi de bizim de garanti koşullarımız var.Bu koşullara bakmak için aşağıdaki garanti bilgisine tıklayın

Garanti Bilgisi
Turbo Tamiri Ne kadar Sürer

Turbonuzun sökülmesi aracınızın marka modeline göre süre farklılıkları gösterir Eger merak ettiğiniz sökülmüş turbonun tamiri ise. bu sire 2 saattir. .

Türkiyenin Her noktasına tamir desteği veriyor musunuz?

Karadeniz bölgesinden Güneydoğu Anadolunun her noktasına kadar desteğimiz var. Süreç söyle işliyor : Kargo ile gönderdiğiniz turbo ürünlerin tamiratını yaparak kargo ile size tekrar gönderiyoruz .

Uçak Kargo Hizmetiniz var mı ?

Sabiha GÖkçen Havaalanından kargo alımı ve seferlerin olduğu yöne uçak kargo gönderimi yapmaktayız. Bu nedenle acil durumlar Hemen yapılması gereken Turbolar için Mutlaka acil bilgisini paylaşın İletişim için Aşağıdaki butonu tıklayın

Acil Tel
Ödemeler İadeler

Şehir içi Turbo tamirinde fiyat belirlendikten sonra onayınızla Turbo tamiri işlemleriniz başlar Ödemeyi iş bitiminde yapabilirsiniz . Şehir dışı işler için Turbo Tamiri işlemleri turbonuzun değişecek parçaların belirlenmesi gerekir. Fiyat bilgisi sizinle paylaşılıp Turbo tamir onayı aldığımızda belirlene ücreti ödemenizin ardından Turbo tamirine başlanır.İade İçin garanti şartlarına bakmalısınız Burada garanti kapsamı ve iade şartları açıkça belirtilmiştir. .

Garanti bilgisi

Merak ettiklerinizi sorun